2013. január 5., szombat

5. fejezet


*Amy szemszöge*
-Még mindig számít a vélemènyem, vagy ezt elszúrtam?-kérdezte komolyra váltva Harry
-Szerinted?-kérdeztem
-Nem hiszem el-sóhajtott Harry
-Igazából a dalról nem mondtál rosszat, úgyhogy számít. De nagyon rosszul esett amit mondtál-mondtam és ismét könnyek szöktek a szememba
-Csak hogy felvidítsalak: Ez a titkos lakásom. Senki se tud róla. Vagyis mostmár te. Mindig ide jövök, ha szomorú vagyok-mondta, és a kezembe nyomott egy kulcsot, ami gondolom az ajtóhoz volt
-Ezt most csak azèrt mert lelkiismeretfurdalásod van. Hidd el, ha jobban megismernél, akkor meggondolnád magad-adtam vissza neki a kulcsot
-De nem hiszem hogy te jobban meg akarsz ismerni engem-adta nekem, én pedig elrektam a táskámba
-Ebben nagyon tévedsz-mondtam, és kimentem a lakásból. Kimentem a házból is és odamentem Ed kocsijához, amiben ült
-Jól vagy?-kérdezte mikor beültem mellé a kocsiba
-Nagyjából-mondtam
-Az jó, mert meghìvtam őket vacsira-mondta
-Harry-t is? Mert rá most nem nagyon vagyok kíváncsi-mondtam
-Igen őt is. Lemondjam?
-Nem kell. Csak menjünk már-mondtam. Hazamentünk, és útközbenelmeséltem Ed-nek hogy Harry mit mondott. Mikor hazaértünk, ami egyébként 5 órakor volt, elkezdtem készülődni, ugyanis hatra jöttek a srácok. Sokat gondolkodtam, hogy mit vegyek fel, de végül erre a ruhára esett a választásom:

Ezt a cipőt vettem fel hozzá:

A hajamat pedig simán hagytam a vállamra omlani.
A sminknek pedig csak szempillaspirált, alapozót és rúzst tettem fel. Hat óra előtt 5 perccel lettem kész.
Lementem és a nappaliban Ed ült egy szimpla öltözékben, ami farmer és póló volt.
-Csinos vagy!-dícsért meg
-Köszi-mondtam
-Tetszeni fogsz Harry-nek-kacsintott rám, mire megforgattam a szemem. Leültem mellé, és én is néztem vele valami bugyuta mesét, ami a tv-ben ment, majd kb. 10 perccel késöbb csengettek.
-Kinyitom-mondtam, azzal felálltam és az ajtó felé vettem az irányt. Kinyitottam, majd mint gondoltam a skacok álltak ott. Ők sem voltak különösebben kiöltözve.
-Jól nézel ki-mondta Niall
-Köszi. Ti is-mosolyogtam elismerően, majd elálltam az ajtóból, beengedve őket. Harry leghátul battyogott lehajtott fejjel. Utánuk én is bementem, majd mindenki leült a kanapéra, én Ed és Harry közé.
-Mikor eszünk? Én már éhes vagyok-nyafogott Niall
-Már megrendeltem a pizzákat. Még kb fél óra. Addig mit csináljunk?-kérdezte Ed
-Üvegezzünk!-kiáltott fel Loui. Mindenki beleegyezett, majd leültünk a földre egy körbe.
-Akkor tisztázzuk a szabályokat! Ha valaki azt mondja hogy felel, de nem akarja válaszolni, akkor mernie kell, és azt muszály megcsinálnia. Ha pedig mer, azt kötelező megtenni-mondta Zayn, és közben mindenki bólogatott
-Ki akarja kezdeni a pörgetést?-kérdezte Ed
-Majd én-mondta Zayn, majd pörgetett. Niall-re mutatott
-Felelsz vagy mersz?
-Felelek
-Van most olyan lány aki tetszik?-kérdezte Zayn
-Hát...tudjátok van Kitty, a régi barátom, akivel nemrég találkoztam újra-mondta, majd pörgetett. Rám mutatott.
-Merek-mondtam

4 megjegyzés: