♥ Niki x
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Odasétáltunk az ajtóhoz, és jött a búcsúzás pillanata...
-Holnap hatra jövök érted, jó?-nézett rám azzal a gyönyörű szemeivel
-Rendben-mondtam. Láttam rajta, hogy gondolkodott, majd nyomott egy puszit az arcomra, amibe valószínű teljesen belepirultam.
-Akkor holnap-mondta
-Szia-köszöntem el, majd becsuktam az ajtót. Felmentem Ed szobájába.
-Hallod, soha többet nem mondok el neked semmit-ültem le mellé az ágyra
-Haragszol?-nézett rám megbánóan
-Nem-mosolyogtam rá, és láttam hogy megkönnyebbült-Holnap randim lesz este-kacsintottam
-Na látod milyen jó kerítő vagyok-büszkélkedett
-Aha, de most te mesélsz! Hol is voltál?-néztem rá számonkérően
-Hát, tudod van egy barátom, akinek valami ismerőse egy csajszi. Bemutatott neki, és megbeszéltük hogy ma találkozhatnánk ketten. Meg is volt. A végén pedig megcsókoltam, de ahogy láttam ő is akarta-mondta-megbeszéltük hogy holnap este átjön, de akkor legalább egyedül leszünk. Nem akarsz Harry-nél aludni?-nézett rám, én pedig nem tudtam mit mondjak. Ha ott alszok, ki tudja mik történhetnek, de zavarni sem akarom Ed-éket...
-Majd meglátom. Amúgy hogy hívják a lányt?-kérdeztem
-Ariana Doth-mondta Ed
-Mondd meg neki, hogy szeretnék majd vele találkozni, hátha jóban leszünk-kacsintottam rá-De most szerintem megyek. Holnap fittnek kell lennem-mondtam, azzal átmentem az én szobámba. Elvégeztem az esti teendőimet, majd bekapcsoltam a gépem. Felléptem Twitterre, ott egy érdekes dolog fogadott... Harry ezt tweetelte ki:
Várom a holnapot, de izgulok ilyen még sose volt...
Ettől valamiért jobb kedvem lett. Leraktam a loptopom, majd megpróbáltam aludni. De csak próbáltam, mert nem ment. Eszembe jutott az első találkozás. Hogy Harry milyen bunkó volt velem. Teljesen abban voltam, hogy csak azért csinálja velem ezt, mert megbántott, és bűntudata van. Hogy nem tetszek neki, csak ki akar engesztelni. Semmit nem tudtam éjszaka aludni. Talán csak egy-két órát. Reggel felöltöztem, megfésülködtem, mert a hajam szörnyen kócos volt, majd lementem, és a konyhában Ed-et találtam, amint egy lánnyal csókolózik. Amint észrevettek villámgyorsan szétrebbentek.
-Ömm...bocsi a zavarásért-mondtam, majd sarkon fordultam, de Ed megfogta a kezem és visszafordított. A lány elég furcsán nézett rám. Haja vörösre volt festve, jól is öltözött, de mégsem olyan plázacica alkat volt.
-Szia! Amy Sheeran vagyok, Ed tesója-nyújtottam a kezem
-Szia! Ariana Doth, de szólíts csak Ana-nak!-mosolygott rám. Szimpatikus volt
-Ed tegnap végig rólad beszélt. Mondta, hogy milyen gyönyörű vagy, mag minden. Be nem állt a szája-mondtam, ezzel visszaadva a tegnapit Ed-nek, akire egy ördögi mosollyal néztem. A csajszi, Ana pedig teljesen elpirult.
-De ti amúgy most jártok?-kérdeztem, mire egymásra néztek, és láttam, hogy még ők se tudják.
-Szeretnél a barátnőm lenni, Ana?-kérdezte Ed
-Igen-válaszolt hatalmas vigyorral az arcán Ana, majd megcsókolták egymást. Tisztára olyan volt, mint egy leánykérés
-Ed, amúgy szeretnék valamit kérdezni-néztem rá, mikor eszembe jutott Harry
-Hazza?-nézett rám, én pedig aprón bólintottam
-Akkor azt beszéld meg Ana-val. Ő is biztos jártas a fiúk terén, és csak jobb egy lánytól tanácsot kérni, mint a bátyustól-mondta
-Én benne vagyok! Úgy se nagyon vannak barátnőim-mondta
-Hát...nekem se, csak Ed. De ő meg nem lány. De csak akkor gyere, ha van időd-mondtam
-Az van bőven-kacsintott. Felmentünk a szobámba, leültünk az ágyra, majd elmeséltem neki mindent az elejétől a végéig, még azt is, hogy dalíró vagyok. Meg persze a Harry-set is.
-Na, szerinted akkor csak bűntudata van, vagy tényleg bejövök neki?-néztem rá mikor befejeztem
-Hát, nehéz megmondani... Ha nem tetszenél neki, akkor miért a Twitter kiírás? Viszont amiket a fejedhez vágott-húzta el a száját
-Szerintem lemondom ezt a randit. Semmi értelme. Szerintem csak bűntudata van-mondtam, és már majdnem könnyezett a szemem.
-Jajj, ne sírj! A legjobb az lesz, ha elfelejted. Mert ha már most sírsz miatta. Ha össze is jönnétek, akkor bírnád a sok lesifotóst? Meg a pletykákat? Ès hogy tapizzák őt? Én azért vállaltam hogy Ed-del legyek, mert ő nem olyan világsztár. Oké, eléggé híres, de mégsem annyira mint Harry. Meg ő fiatalabb is, felelőtlenebb is-mondta
-Köszönöm Ana. Ez most sokat segített. Szerintem jóban leszünk-mondtam őszintén, majd megöleltem
-Nincs mit. De remélem majd segítesz átvészelni a rossz időszakokat-mondta, mire bólintottam. Már szinte olyanok voltunk, mint két elválaszthatatlan barátnő.
-Màr csak Harry van hátra-sóhajtottam-Csak az a gond, hogy nincs meg a száma. Fel tudnád hozni Ed-ét?-kérdeztem
-Persze. Mindjárt jővök-mondta, azzal lement, és nem tudom hogy csinálta, de kb. egy perc múlva már itt is volt.
-Tessék-nyújtotta a telefont. Gyorsan kikerestem benne Harry számát, majd tárcsáztam. Pár csengés után fel is vette
-Jó hogy hívsz haver, kérdezni akartam valamit-szölt bele köszönés nélkül.
-Szia Harry. Amy vagyok-szóltam bele, de nagyon izgultam, ezért remegett a hangom. Ès már nagyon a sírás határán voltam
-Amy?-kérdezte meglepődve
-Igen. Figyelj csak azt akartam mondani, hogy mégse kéne ez a randi-mondtam
-Ezt hogy érted?
-Csak felejtsük el egymást! Az mindenkinek jó lesz-mondtam, és leraktam a telefont, majd kitört belőlem a sírás. Ed lépett be a szobába. Értetlenül nézett, de amikor meglátta a telefonját megszólalt.
-Mit csinált?-ült le mellém
-Hé! Te akartad hogy ne veled beszéljem meg hanem Ana-val. És tudtommal te is benne vagy, úgyhogy hagyjuk-mondtam
-Én?
-Hagyjuk-legintettem, majd letőröltem a könnyeimet.
-Èrezzük jól magunkat!-próbáltam mosolyogni



