2013. január 21., hétfő

10. fejezet

Most se kaptam komikat, hová lettetek? :'(
♥ Niki x


*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Odasétáltunk az ajtóhoz, és jött a búcsúzás pillanata...
-Holnap hatra jövök érted, jó?-nézett rám azzal a gyönyörű szemeivel
-Rendben-mondtam. Láttam rajta, hogy gondolkodott, majd nyomott egy puszit az arcomra, amibe valószínű teljesen belepirultam.
-Akkor holnap-mondta
-Szia-köszöntem el, majd becsuktam az ajtót. Felmentem Ed szobájába.
-Hallod, soha többet nem mondok el neked semmit-ültem le mellé az ágyra
-Haragszol?-nézett rám megbánóan
-Nem-mosolyogtam rá, és láttam hogy megkönnyebbült-Holnap randim lesz este-kacsintottam
-Na látod milyen jó kerítő vagyok-büszkélkedett
-Aha, de most te mesélsz! Hol is voltál?-néztem rá számonkérően
-Hát, tudod van egy barátom, akinek valami ismerőse egy csajszi. Bemutatott neki, és megbeszéltük hogy ma találkozhatnánk ketten. Meg is volt. A végén pedig megcsókoltam, de ahogy láttam ő is akarta-mondta-megbeszéltük hogy holnap este átjön, de akkor legalább egyedül leszünk. Nem akarsz Harry-nél aludni?-nézett rám, én pedig nem tudtam mit mondjak. Ha ott alszok, ki tudja mik történhetnek, de zavarni sem akarom Ed-éket...
-Majd meglátom. Amúgy hogy hívják a lányt?-kérdeztem
-Ariana Doth-mondta Ed
-Mondd meg neki, hogy szeretnék majd vele találkozni, hátha jóban leszünk-kacsintottam rá-De most szerintem megyek. Holnap fittnek kell lennem-mondtam, azzal átmentem az én szobámba. Elvégeztem az esti teendőimet, majd bekapcsoltam a gépem. Felléptem Twitterre, ott egy érdekes dolog fogadott... Harry ezt tweetelte ki:
Várom a holnapot, de izgulok ilyen még sose volt...

Ettől valamiért jobb kedvem lett. Leraktam a loptopom, majd megpróbáltam aludni. De csak próbáltam, mert nem ment. Eszembe jutott az első találkozás. Hogy Harry milyen bunkó volt velem. Teljesen abban voltam, hogy csak azért csinálja velem ezt, mert megbántott, és bűntudata van. Hogy nem tetszek neki, csak ki akar engesztelni. Semmit nem tudtam éjszaka aludni. Talán csak egy-két órát. Reggel felöltöztem, megfésülködtem, mert a hajam szörnyen kócos volt, majd lementem, és a konyhában Ed-et találtam, amint egy lánnyal csókolózik. Amint észrevettek villámgyorsan szétrebbentek.
-Ömm...bocsi a zavarásért-mondtam, majd sarkon fordultam, de Ed megfogta a kezem és visszafordított. A lány elég furcsán nézett rám. Haja vörösre volt festve, jól is öltözött, de mégsem olyan plázacica alkat volt.
-Szia! Amy Sheeran vagyok, Ed tesója-nyújtottam a kezem
-Szia! Ariana Doth, de szólíts csak Ana-nak!-mosolygott rám. Szimpatikus volt
-Ed tegnap végig rólad beszélt. Mondta, hogy milyen gyönyörű vagy, mag minden. Be nem állt a szája-mondtam, ezzel visszaadva a tegnapit Ed-nek, akire egy ördögi mosollyal néztem. A csajszi, Ana pedig teljesen elpirult.
-De ti amúgy most jártok?-kérdeztem, mire egymásra néztek, és láttam, hogy még ők se tudják.
-Szeretnél a barátnőm lenni, Ana?-kérdezte Ed
-Igen-válaszolt hatalmas vigyorral az arcán Ana, majd megcsókolták egymást. Tisztára olyan volt, mint egy leánykérés
-Ed, amúgy szeretnék valamit kérdezni-néztem rá, mikor eszembe jutott Harry

-Hazza?-nézett rám, én pedig aprón bólintottam
-Akkor azt beszéld meg Ana-val. Ő is biztos jártas a fiúk terén, és csak jobb egy lánytól tanácsot kérni, mint a bátyustól-mondta
-Én benne vagyok! Úgy se nagyon vannak barátnőim-mondta
-Hát...nekem se, csak Ed. De ő meg nem lány. De csak akkor gyere, ha van időd-mondtam
-Az van bőven-kacsintott. Felmentünk a szobámba, leültünk az ágyra, majd elmeséltem neki mindent az elejétől a végéig, még azt is, hogy dalíró vagyok. Meg persze a Harry-set is.
-Na, szerinted akkor csak bűntudata van, vagy tényleg bejövök neki?-néztem rá mikor befejeztem
-Hát, nehéz megmondani... Ha nem tetszenél neki, akkor miért a Twitter kiírás? Viszont amiket a fejedhez vágott-húzta el a száját
-Szerintem lemondom ezt a randit. Semmi értelme. Szerintem csak bűntudata van-mondtam, és már majdnem könnyezett a szemem.
-Jajj, ne sírj! A legjobb az lesz, ha elfelejted. Mert ha már most sírsz miatta. Ha össze is jönnétek, akkor bírnád a sok lesifotóst? Meg a pletykákat? Ès hogy tapizzák őt? Én azért vállaltam hogy Ed-del legyek, mert ő nem olyan világsztár. Oké, eléggé híres, de mégsem annyira mint Harry. Meg ő fiatalabb is, felelőtlenebb is-mondta
-Köszönöm Ana. Ez most sokat segített. Szerintem jóban leszünk-mondtam őszintén, majd megöleltem
-Nincs mit. De remélem majd segítesz átvészelni a rossz időszakokat-mondta, mire bólintottam. Már szinte olyanok voltunk, mint két elválaszthatatlan barátnő.

-Màr csak Harry van hátra-sóhajtottam-Csak az a gond, hogy nincs meg a száma. Fel tudnád hozni Ed-ét?-kérdeztem
-Persze. Mindjárt jővök-mondta, azzal lement, és nem tudom hogy csinálta, de kb. egy perc múlva már itt is volt.
-Tessék-nyújtotta a telefont. Gyorsan kikerestem benne Harry számát, majd tárcsáztam. Pár csengés után fel is vette
-Jó hogy hívsz haver, kérdezni akartam valamit-szölt bele köszönés nélkül.
-Szia Harry. Amy vagyok-szóltam bele, de nagyon izgultam, ezért remegett a hangom. Ès már nagyon a sírás határán voltam
-Amy?-kérdezte meglepődve
-Igen. Figyelj csak azt akartam mondani, hogy mégse kéne ez a randi-mondtam
-Ezt hogy érted?
-Csak felejtsük el egymást! Az mindenkinek jó lesz-mondtam, és leraktam a telefont, majd kitört belőlem a sírás. Ed lépett be a szobába. Értetlenül nézett, de amikor meglátta a telefonját megszólalt.
-Mit csinált?-ült le mellém
-Hé! Te akartad hogy ne veled beszéljem meg hanem Ana-val. És tudtommal te is benne vagy, úgyhogy hagyjuk-mondtam
-Én?
-Hagyjuk-legintettem, majd letőröltem a könnyeimet.
-Èrezzük jól magunkat!-próbáltam mosolyogni

2013. január 16., szerda

9. fejezet

Szijjasztok:) Nem kaptam komikat, kicsit szomorú vagyok:( Remélem most kapok ;) ♥ Niki x



-Jó, de legalább ne bunkózz-mondta, mire bólintottam.
Harry visszajött, immár teljesen nyugodtan, de amint meglátott, minha felment volna benne a pumpa. Elrohant az ajtó irányába, én pedig utána
-Harry!-kiáltottam ki az utcára utána, de hiába, már eltűnt az utcasarkon
-Dél van. Enni kéne valamit-mondta Ed
-Jajj Ed-borultam a nyakába. Szerettem őt, mert mindig megértett és a pártomon állt, még akkor is, ha nem volt igazam. Bementünk a konyhába, majd gyorsan összedobtunk egy spagettit, majd megettük. Három óra volt.
-Szerintem megyek készülődni-mondtam, azzal felmentem a szobámba. Megfürödtem, megmostam a hajamat, majd megszárítottam, egy pár tincset behullámosìtottam. Ezt a ruhát vettem fel:



Mikor készen voltam lementem és Ed már várt, mivel gondolom tudta, hogs megkérem, hogy vigyen el.
-Nagyon jól nézel ki-mondta
-Köszi. Ugye elviszel?-kérdeztem
-Persze. Menjünk!-mondta. Kimentünk, beültünk a kocsiba. Az úton nem nagyon beszéltünk. Odaértünk, én pedig kiszálltam, és Ed pedig elment. Megláttam Conort egy rózsával a kezében. Nagyon bejöhetek neki, ha rózsát vesz nekem.
-Szia Con
-Szia Amy-köszönt és adott egy puszit-bemegyünk?-kérdezte. Bementünk makd leültünk. Egyre jobban kételkedni kezdtem benne, hogy jóban lehetnénk, ugyanis megtudtam, hogy majdnem mindenben különbözik az ízlésünk, de ahogy láttam, őt ez nem zavarta.



A vacsi után el akart menni még sétálni, viszont nekem nem volt kedvem, ezért abban maradtunk, higy hazakísér. Hazafelé az úton is inkább csak ő beszélt, én hallgattam. Ès akkor megérkeztünk életem sorsdöntő pontjához. Azaz hozzánk. Ott álltunk a nyitott ajtóban, ő pedig egyre közelebb hajolt hozzám, hogy megcsókoljon, viszont én nagyon nem akartam, de vissacsókoltam. Ő durvábbra vette, és betolt az ajtón, majd nekidöntott a falnak, ami eléggé fájt, majd csókolgatni kezdett mindenhol. Próbáltam ellökni magamtól, de nem igazán ment.
-Conor! Menj haza!-szóltam rá, mikor kicsit elhajolt, de csak nem hagyta abba, még durvábbra váltott
-Ha azt mondt menj haza, akkor menj!-hallottam meg egy rekedt hangot a hátam mögül, amelyiket akár 1000 közül is felismertem volna. Kihasználtam a pillanatot, mikor Con nem figyelt, ekkorodaszaladtam Harry-hez, és kicsordultak a könnyeim.
-Nicsak, megjött a göndör herceg? Tudtam én hogy csak ki akarsz használni! Egyből rohansz hozzá amint meglátod. De csak hog tudd! Mi még távolról sem végeztünk!-kiabált, azzal kirontott az ajtón
-Nyugi...-suttogta a fülembe Harry, amitől egy kicsit megnyugodtam
-Ed? Hol van?-kérdeztem
-Egy lánnyal találkozik. Azt mondta ne mondjam el, de már mindegy-mondta
-És te?-kErdeztem
-Én csak itt vagyok-vonta meg a vállát
-Aha...-mondtam, mert ettől okosabb nem lettem. Levettem a cipőmet, majd bementem és leültem a kanapéra, Harry pedig mellém.
Gondolkozni kezdtem. Ha Harry nincs itt, akkot lehet megerőszakol ez az állat. Ès a féltékennyé tevés ki tudja mennyire jött be.
-Köszönöm Harry-bújtam hozzá
-Neked bármikor-nyomott egy puszit az arcomra. Lehet hogy így is úgy is tetszettem Harry-nek, nem is kellett volna ez a vacsi.
-Amúgy milyen volt a vacsi?-kérdezte
-A vacsi az finom volt, de Conor borzalmas-próbáltam feldobni a hangulatot
-Kérdezhetek valamit, amire őszintén válaszolsz?-nézett rám komolyan Harry
-Igen-mondtam
-A srácok azt mondták, hogy...-valamiért kínosnak érezte a helyzetet
-Kérdezd már! Nem harapok-mondtam, és rádőltem a mellkasára
-Szóval azt mondták, hogy amikor játszottunk, és én kimentem inni, akkor...
-Ki mondta?-kérdeztem, mert tudtam miről van szó
-Ed-mondta
-Ed?-emeltem magasabbra a hangom-Sosem gondoltam volna, hogy elárul a saját bátyám-mondtam, de a szám elé kaptam a kezem, mivel ezzel elárultam magamat.
-Azt is mondta, hogy csak azért mentél el a sráccal, hogy féltékennyé tegyél engem-mondta, én pedig falhajoltam a mellkasáról és hátradőltem az ágyon
-Megjöttem-hallottam Ed hangját, és egy ajtócsapódást. Tudtam, hogy azt hiszi még nem vagyok itthon, ezért elbújtam a kanapé mögé és mutattam Harry-nek, hogy maradjon csendbe. Hallottam hogy valaki leült a kanapéra, gondolom Ed.
-Na, milyen volt a randi?-kérdezte Harry
-Kedves csaj, aranyos volt. Àtjön holnap este, ti is átjöhetnétek-mondta Ed
-Nem hiszem hogy Amy szívesen látna-mondta Harry. Ezekszerint tudta miért bújtam el és értette hogy mi a dolga.
-Már mondtam Harry hogy totál beléd van zúgva! Te meg mondtad, hogy az életedet adnád érte. Csak hívd el randizni, vagy holnap hívd félre, és mondd el neki mit érzel-mondta Ed
-Most mièrt pirultál el?-kérdezte Ed Hazza-tól, én pedig nem bírtam tovább
-Ed... Ezt még visszakapod-mondtam, ő pedig megfordult és ijedten nézett rám
-Én...nem akartam Amy-kezdett volna szabadkozni, de leintettem
-Ez elég ciki-szólalt meg Harry tiszta vörös fejjel
-Most legalább tudjátok, hogy mit éreztek egymás iránt, úgyhogy én megyek-mondta Ed, azzal felállt és elment, En pedig leültem a kanapéra és beállt az a kìnos csend.
-Eljössz velem holnap vacsorázni?-nèzett rám Harry
-Szívesen-mondtam. Megint csend gondolkoztam
-Igaza volt Conor-nak is. Csak kihasznAltam-sóhajtottam
-Azaz engem akartál...-kérdezte volna, de a szavába vágtam
-Igen-mondtam
-Attól jobban érzed magad ha azt mondom hogy sikerült?-kérdezte amire ledermedtem.
-Sikerült?-néztem rá
-Lettem volna a helyében-kacsintott-Remélem holnap jobban fogod érezni magad. De én most megyek-állt fel én pedig utána. Odasétáltunk az ajtóhoz, és jött a búcsúzás pillanata...

2013. január 14., hétfő

8. fejezet


Köszi a komikat, itt a kövi :) ♥ Niki x

------------------------------------

Közben ettünk is.
-Ki kéri melyik pizzát?-kérdezte Ed, mire mindenki mondott egyfajta pizzát.
-Egyszerre csak egy ember! Ès mivel Amy a lány, ő mondja meg először milyet szeretne-kacsintott rám
-Köszönöm. Sonkás kukoricásat-mondtam, és kerestem egy olyat, majd elvettem
-Èn is-mondta Ed, majd ő is keresett egy olyat
-Én Hawaii-t-mondta Niall és vett egyet
-Én Szalámisat-mondta Zayn
-Már csak egy Hawaii, és két szalámis van-mondta Ed
-Enyém a Hawaii-támadta le Louis
-Hát jó...neked jó a szalámis?-nézett Harry Liam-re
-Nekem igen. Neked nem?-kérdezte
-Nem nagyon szeretem-fintorodott el Harry
-Cseréljünk-nyújtottam az enyémet
-Nem gond-kérdezte Harry. Megráztam a fejem, majd kicseréltük. Mindenki megette a sajátját, nem nagyon beszélgettünk közben. Mikor mindenki végzett, már 10 óra volt.
-Szerintem lassan indulnunk kéne-mondta Liam. Lassan feltápászkodtak, majd elindultak hazafelé. Búcsúzáskor Harry nyomott egy puszit az arcomra. Ezt nem nagyon tudtam mire vélni, de nem is nagyon foglalkoztam vele.
Mikor kimentek az ajtón, becsuktam, háttal nekitámaszkodtam, majd szépen lassan lecsúsztam, míg végül a földön ültem. Nem érdekelt az se, hogy Ed ott van. Harry járt a fejemben.
-Föld hívja Amy-t! Itt vagy?-lengette meg arcom előtt Ed a kezèt
-Nagyjából igen-mosolyogtam
-Nagyjából, mi? Na gyere feküdjünk le aludni! Nekem holnap fárasztó napom lesz-mondta, majd felhúzott a földről. Elmentem a szobámba, összeszedtem a pizsim, majd mentem lezuhanyozni.A kb. 20 perces áztatás után felöltöztem, majd visszamentem a szobámba. Mivel még nem voltam fáradt bekapcsoltam a laptopom, és felléptem Twitterre. Mind az öt srác bekövetett, én pedig visszakövettem őket. Harry tweetelt is valami olyasmit, hogy jól érezte ma magát és hogy meg lehetne ismételni, csak kicsit kevesebben (?). Nem tudtam hogy Harry-nél ezek bókok, vagy csak jobban meg akar ismerni, vagy barátkozni. Miután kikapcsoltam a gépet, azután is ezen kattotgott az agyam. Éjfél után sikerült csak elaludnom, viszont akkor igen mélyen, ugyanis fél 11-kor keltem fel reggel. Mikor felkeltem lementem lementem a konyhába. Ed nem volt otthon, mondta is előző nap hogy hová megy, de elfelejtettem. Benéztem a hűtőbe, de semmit nem találtam amit szívesen megettem volna, ezért úgy döntöttem elmegyek boltba. Visszamentem a szobámba, majd ezeket a ruhákat vettem fel:

Hajamat kiengedtem, és hagytam hogy szabadon hulljon a vállamra, majd elindultam boltba. Nem volt messze, csak egy olyan 3-4 saroknyira. Odaértem, és bementem a boltba. Bedobáltam a kosaramba amit ehetőnek találtam, majd mentem a kasszához. Megakadt a szemem az elòttem álló fiún. Egész jól nézett ki. Mikor ő volt soron, és fizetnie kellett volna, nem találta a pénzét.
-Sajnálom uram, de ha nem fizet akkor itt kell hagynia az italt-nézett a Colára. Mivel nálam volt elég pénz, odanyújtottam a srácnak.
-Ohh, köszi, nem kellett volna-mondta, mikor kifizette a Colát. Én is fizettem, a srác pedig megvárt.
-Conor Ditry-mutatkozott be
-Amy Sheeran-ráztunk kezet
-Mi lenne, ha eljönnél velem ma vacsorázni?-kérdezte. Cukinak tartottam, de azért nem annyira mint Harry-t.
-Benne vagyok-mondtam-Megadod a számod?-kérdeztem, ami egy kicsit furcsán hallatszott
-Persze, ha te is-mondta én pedig odaadta nekem a telefonját, én pedig az enyémet neki. Beleírtam a számom, majd visszaadtam neki. Elindultam hazafelé. Útközben kitaláltam valamit. Mivel a srác jófej volt, de barátnak nem kellene, azt találtam ki, hogy megpróbálom féltékennyé tenni Harry-t. Tudom, ez nem valami kedves a részemről, dehát egy srácér bármit és ezalatt Harry-t értem. Hazaértem, a konyhában Ed és Harry ült.
-Sziasztok-köszöntem. Úgy döntöttem kicsit bunkózok vele, jó ötletnek tűnt
-Te?-néztem rá flegmán
-Zavarlak?-nézett rám azzal a kisfiús mosolyával. Ettől más esetben elájultam volna, de nem estem ki a szerepemből.
-Mi van ha igen?-tettem csípőre a kezem
-Azt kétlem-lépett közelebb, majd arca egyre közelebb került az enyémhez
-Ne merd!-szóltam rá, majd elröhögtem magam, de ő sértődött fejet vágott. Ekkor megszólalt a telefonom. 'Conor' neve állt a kijelzőn. Felvettem.
-Szia Conor-köszöntem és direkt csavargattam a hajam, kíváncsi voltam Harry reakciójára.
-Szia Amy! Akkor áll mèg a mai vacsi?-kérdezte
-Persze! Találkozzunk a Pizzeria-nál hatkor. Oké?-kérdeztem
-Nekem jó-mondta-Csók! Szia-mondta köszönés képpen, èn pedig lopva Harry-re néztem, akinek tiszta vörös volt a feje.
-Akkor este. Szia-köszöntem el
-Mi van?!?-néztem Ed-re, aki furcsán nézett rám
-Beszélhetnénk? Négyszemközt?-kérdezte. Harry-re néztem, aki immáron nyugottabb volt
-Persze, addig kimegyek a kertbe-mondta, azzal kiment
-Ez nagyon nem jó ötlet Hugi-mondta. Ő túlságosan ismer ahhoz, hogy ne jöjjön rá, mit akarok csinálni
-Miért?-ültem le mellé
-Tetszel Harry-nek. Azért jött, hogy elhívjon valahova-mondta
-Ahhj...én mindig mindent elcseszek! Mostmár mind1. Elmegyek vele vacsizni, aztán annyi-mondtam
-Jó, de legalább ne bunkózz-mondta, mire bólintottam.

2013. január 11., péntek

7. fejezet

Hellllóóóó! Már kicsit rég voltam, remélem nem gond :/ Na mindegy, itt a kövi:) ♥ Niki x

-Mi a baj?
-Semmi-próbáltam mosolyogni
-Biztos? Nem tudok segìteni?-kérdezte. Már hogy ne tudnál Harry! Végülis csak az a bajom, hogy teljesen megőrültem!
-Nem, nincs miben-füllentettem
-Akkor jössz le?-fogta meg a kezem. Tetszett hogy ennyire közvetlen volt. Bólintottam, majd elengedtem a kezét és felálltam. A szoknyám kicsit felhúzódott, azt megigazítottam, majd elindultunk lefelé. Az arcomra felvettem a jóhangulatú bőrömet, majd mikor leértünk a többiek még mindig körben ültek. Èn visszaültem a helyemre, Harry és a csaja meg elmentek valahova. Így csak hatan maradtunk.
-Te pörgetsz-mondta Liam, mire megpörgettem az üveget. Zayn-re mutatott
-Felelek-mondta
-Okés...ömm...Mit szeretsz a legjobban a barátnődben?-kérdeztem
-Ez könnyű! Mindent-mondta
-Bárcsak nekem is olyan barátom lenne, aki ezt mondja-sóhajtottam
-Amúgy van barátod?-kérdezte Niall-Mármint nem azért, csak kérdeztem-tette hozzá
-Nem, most jelenleg nincs-mondtam. Nem akartam elárulni,hogy sosem volt.Zayn megpörgette az üveget,ami Ed-re mutatott
-Felelsz vagy mersz?
-Felelek-mondta Ed
-Melyik dalról hazudtad azt, hogy te írtad?-kérdezte
-Little things, Last, first kiss és a régi albumról a Moments-sorolta az én alkotásaimat, majd pörgetett. Niall-re mutatott.
-Ez nem fair! Én még nem is voltam-panaszkodott Louis
-Ne szomorkodj, majd sorra kerülsz-veregette meg a hátát Liam
-Merek-mondta Niall
-Olvasd fel ez utolsó üzenetet a telefonodból-mondta a brilliáns ötletet. Niall elővette a telefonját, majd felolvasta:

-"Szia Niall! Örülök hogy ismét találkoztunk. Jó volt látni téged! Majd összefuthatnánk szándékosan is valahol. Kitty Corle"
-Szerintem te is tetszel neki-mondtam a véleményem
-Szerintem is-jött be Harry a szobába és elég furcsának látszott
-Hol van Reg?-kérdezte Niall
-Összevesztünk. Azt mondta már mást szeret-mondta
-Akkor miért nem vagy szomorú?-kérdezte Zayn
-Mert én se szerettem már őt. Én is mást szeretek-mondta Harry. Visszaült közénk, azt mondta folytassuk a játékot. Niall pörgetett és rám mutatott.
-Felelek-mondtam, mert az előző jelenetből tanultam
-Asszem' és kimegyek inni. Mindjárt jövök-állt fel Harry ès már el is tűnt
-Na szóval! Tetszik neked Harry?-kérdezte Niall
-Tessék?-emeltem magasabbra a hangom
-Jól hallottad. Tetszik?-kèrdezte Louis, akire gyilkos szemeket vetettem, ugyanis ő jól tudta
-Igen...talán...nem tudom-mondtam
-Szóval igen-mondta Zayn
-Azt hiszem-mondtam
-Te is neki-mondta Liam, a többiek pedig bólogattak, beleértve Ed-et is. Harry pedig jött vissza, reméltem hogy nem hallott semmit
-Mi volt a kérés?-ült vissza mellém
-Az hogy Amy sze...-mondta volna, de sikeresen befogtam a száját, ezzel átmászva Harry-n
-Ne merd!-szóltam rá, majd elengedtem a száját
-Szerintem se! De csak a saját érdekedben-röhögött Louis
-Jó, te tudod-mondta Niall. Folytattuk a játékot, de ezután semmi komoly nem volt, csak annyi hogy Niall-nek fel kellett hívnia Kitty-t. Közben ettünk is.

2013. január 7., hétfő

6. fejezet

Helló:) Köszönöm a komikat *-* Szeretlek titeket, itt a kövi rész:) :



Bevállalós kiscsaj-mondta Louis
-Mert még nem tudja mikre vagytok képesek-mondta Liam
-Hidd el, tudom-mondtam
-Ha tudod, akkor jó. Csókold meg az egyik fiút, akinek nincs barátnője-kacsintott Niall. Elgondolkoztam. Zayn-nek és Lou-nak van, a bátyjámat csak nem csókolom meg. Így hát Niall, Liam és Harry maradt. Végül megnéztem mindhármójuk arcát. Liam-é, valami olyasmit mutatott, hogy 'kérlek, ne engem válassz!'. Niall, meg előbb mondta hogy tetszik neki egy lány, Harry pedig... Harry semleges arcot vágott, mégis láttam valami csillogást a szemében.
-Na, kit?-kérdezte Niall. Èn mégegyszer megnéztem Harry-t, aki inmáron a földet pásztázta.
-Harry-t-mondtam, mire felkapta a fejét
-Harry-t?-kérdezte majdnem mindenki egyszerre
-Miért? Téged kellett volna, Ed?-vettem poénosra
-Miért pont engem?-kérdezte Harry
-Csak hogy lásd, nem haragszom rád-mondtam, mire a többiek hangos 'hú'zásba kezdtek. Harry ismét a földet nézte, de odanyúltam az állához, felemeltem, majd magam felé fordítottam a fejét. Arcom egyre közeledett az övéhez, majd ajkaink összetapadtak. Ez nem egy 'csak azért, mert muszály' csók volt, hanem teli érzelemmel, bár ezt senkinek sem említettem. ,,Csókunkat" a csengő szakította félbe. Mint a villám szétrebbentünk és a többiek csodálkozó arcával találtam szembe magam.
-Én asszem most megyek, kinyotom-ugrottam fel és mentem az ajtóhoz. Kinyitottam és az ajtóban nem a pizzafutár állt, hanem egy szőke csaj.

Nem kezdek bele most, hogy menyi minden mű volt rajta, ugyanis két kezemen nem tudnám megszámolni. Annyi legyen elég, hogy plázacica. Azt hiszem ez az egy szó mindent megmagyaráz.
-Szia. Harry itt van?-kérdezte vékony hangján
-Szia. Attól függ. Ki vagy?-kérdeztem
-A barátnője. Csak egy hónapra elköltöztünk, és most vissza-mondta, én pedig elálltam az útjából. Azt hiszem nem kell mondanom milyen érzések lavarogtak bennem... Bement, én pedig utána. Mikor beért Harry egyből a nyakába ugrott, nekem pedig földbe gyökerezett a lábam. Szóval én semmit nem jelentek neki. Fogtam magam, és felrohantam a szobámba, még mielőtt ott helyben elbőgöm magam. Fent magamra zártam az ajtót, és ruhástúl az ágyba dőltem, fejemet a párnámba nyomtam, ami hamarosann könnyektől ázott volt. Valaki kopogott.
-Ki az és mit akar?-kérdeztem
-Louis vagyok. Bemehetek?-kérdezte, én pedig felálltam, és kinyitottam az ajtót. Visszadőltem az ágyra, immáron Louis is mellém ült. Elkezdte simogatni a hátam
-Tetszik Harry?-kérdezte
-Először nem tetszett-ültem fel és letöröltem a könnyeimet-De aztán egyre jobban, és most...azt hiszem belezúgtam-tört ki belőlem újra. Louis átölelt, majd azt mondta felküldi Harry-t. Minden erőmmel ellenkeztem, de tudtam, hogy nem tehetek semmit. Pár perccel később Harry lépett be a szobába. Leült mellém, majd a tekintetemet kereste, de én nem akartam a szemébe nèzni.

2013. január 5., szombat

5. fejezet


*Amy szemszöge*
-Még mindig számít a vélemènyem, vagy ezt elszúrtam?-kérdezte komolyra váltva Harry
-Szerinted?-kérdeztem
-Nem hiszem el-sóhajtott Harry
-Igazából a dalról nem mondtál rosszat, úgyhogy számít. De nagyon rosszul esett amit mondtál-mondtam és ismét könnyek szöktek a szememba
-Csak hogy felvidítsalak: Ez a titkos lakásom. Senki se tud róla. Vagyis mostmár te. Mindig ide jövök, ha szomorú vagyok-mondta, és a kezembe nyomott egy kulcsot, ami gondolom az ajtóhoz volt
-Ezt most csak azèrt mert lelkiismeretfurdalásod van. Hidd el, ha jobban megismernél, akkor meggondolnád magad-adtam vissza neki a kulcsot
-De nem hiszem hogy te jobban meg akarsz ismerni engem-adta nekem, én pedig elrektam a táskámba
-Ebben nagyon tévedsz-mondtam, és kimentem a lakásból. Kimentem a házból is és odamentem Ed kocsijához, amiben ült
-Jól vagy?-kérdezte mikor beültem mellé a kocsiba
-Nagyjából-mondtam
-Az jó, mert meghìvtam őket vacsira-mondta
-Harry-t is? Mert rá most nem nagyon vagyok kíváncsi-mondtam
-Igen őt is. Lemondjam?
-Nem kell. Csak menjünk már-mondtam. Hazamentünk, és útközbenelmeséltem Ed-nek hogy Harry mit mondott. Mikor hazaértünk, ami egyébként 5 órakor volt, elkezdtem készülődni, ugyanis hatra jöttek a srácok. Sokat gondolkodtam, hogy mit vegyek fel, de végül erre a ruhára esett a választásom:

Ezt a cipőt vettem fel hozzá:

A hajamat pedig simán hagytam a vállamra omlani.
A sminknek pedig csak szempillaspirált, alapozót és rúzst tettem fel. Hat óra előtt 5 perccel lettem kész.
Lementem és a nappaliban Ed ült egy szimpla öltözékben, ami farmer és póló volt.
-Csinos vagy!-dícsért meg
-Köszi-mondtam
-Tetszeni fogsz Harry-nek-kacsintott rám, mire megforgattam a szemem. Leültem mellé, és én is néztem vele valami bugyuta mesét, ami a tv-ben ment, majd kb. 10 perccel késöbb csengettek.
-Kinyitom-mondtam, azzal felálltam és az ajtó felé vettem az irányt. Kinyitottam, majd mint gondoltam a skacok álltak ott. Ők sem voltak különösebben kiöltözve.
-Jól nézel ki-mondta Niall
-Köszi. Ti is-mosolyogtam elismerően, majd elálltam az ajtóból, beengedve őket. Harry leghátul battyogott lehajtott fejjel. Utánuk én is bementem, majd mindenki leült a kanapéra, én Ed és Harry közé.
-Mikor eszünk? Én már éhes vagyok-nyafogott Niall
-Már megrendeltem a pizzákat. Még kb fél óra. Addig mit csináljunk?-kérdezte Ed
-Üvegezzünk!-kiáltott fel Loui. Mindenki beleegyezett, majd leültünk a földre egy körbe.
-Akkor tisztázzuk a szabályokat! Ha valaki azt mondja hogy felel, de nem akarja válaszolni, akkor mernie kell, és azt muszály megcsinálnia. Ha pedig mer, azt kötelező megtenni-mondta Zayn, és közben mindenki bólogatott
-Ki akarja kezdeni a pörgetést?-kérdezte Ed
-Majd én-mondta Zayn, majd pörgetett. Niall-re mutatott
-Felelsz vagy mersz?
-Felelek
-Van most olyan lány aki tetszik?-kérdezte Zayn
-Hát...tudjátok van Kitty, a régi barátom, akivel nemrég találkoztam újra-mondta, majd pörgetett. Rám mutatott.
-Merek-mondtam

2013. január 4., péntek

4. fejezet


Ismét köszönöm a kommenteket *-* Most is várooom:) Nem is húzom tovább a szót...Itt a rész :

*Harry szemszöge*


-Majd én-mondtam és kirohantam. Éreztem, hogy ezt rendbe kell hoznom. Nem is tudom, miért mondtam olyanokat, Egyszerűen rossz napom volt. De ezek után még rosszabb lett. És főleg ahogy mondta...Pedig igaza volt. Szánalmas voltam...És a kedvenc dalom...


Kifutottam és megláttam hogy a padon ül és sír. Eszembe jutott valami, amivel megvígasztalhatom. De ahhoz meg kell bocsátania. Odamentem és leültem mellé. Rám nézett a könnyes szemeivel. Olyan rossz volt látni, hogy miattam volt.

-Elmondta, igaz?-kérdezte rekedt hangon
-Azt hogy én vagyok a kedvenced? Mondjuk kinek nem-próbáltam feldobni próbáltam feldobni a hangulatot
-Legalább most ne legyél egoista-mondta-Pont ettől féltett Ed. Hogy valaki leszól. És pont te-Ez belenyilallt a szívembe.
-Tényleg ennyire az én véleményem számít?-kérdeztem szomorúan
-Ha hiszed, hanem, igen-mondta és rám nézett-Ugye tudod, hogy bárki megláthat minket?-kérdezte
-Tudom. Gyere-mondtam és a szemben lévő tömbház felé vettem az irányt. Senki se tud róla, de van egy titkos lakásom, ahova akkor szoktam menni, ha rossz kedvem van.
-Harry! Hova viszel?-kérdezte
-Titok-mondtam és futni kezdtem, nehogy meglássanak, ő pedig futott velem. Mikor beértünk a lakásba a nappaliba mentem és leültem a fotelra, Amy pedig mellém
-Folytathatjuk. Itt nem lát senki-mondtam
-Ezt nem hiszem el!-csattant fel-Csak ezért jöttünk ide?
-Te mondtad, hogy megláthatnak....Mindegy, ezt hagyjuk!-mondtam



U.i.:Egyébként a telefonomba kezdtem el írni a blogot, és ott már kész van.:) Kb. 50 részesre tervezem...Na, pussz. Várom a komikat ♥ Niki x