Köszönöm a komikat ismét:) Szeretlek titeket ♥ Komikért még mindig nem harapok ♥ Niki x
U.i.: B.U.É.K! ♥
-Van egy titkunk-mondtam, majd Ed-re néztem, aki aprón bólintott, ezzel jelezve : Elmondhatom...
-Na mi az? Mondjad már!-idegeskedett Harry
-Nos...nem minden dalszöveget Ed ír. Van egy lány, aki még nincs 18 éves, nem lehet kiadni a dalait. Ezért Ed nevében van kiadva-mondtam
-Biztos jó csaj-röhögött fel Harry
-Harry!-szóltak rá egyszerre a többiek
-Jól van na-fonta keresztbe a karjait és bedurcizott
-Bocs, csak épp nincs itt a barátnője-szabadkozott Liam
-Amúgy ki a lány?-kérdezte Louis
-Elmondjam?-nézetem Ed-re
-Nekem mindegy-vonta meg a vállát
-Inkább nem. Ő sem örülne neki-füllentettem
-Ne már...most mindenkit felizgattál, és ennyiben hagyod?-kérdezte Niall
-Hagyjátok, úgyse mondja el!-mondta Harry-Nem tud semmit!-állt fel
-Nem tudok semmit?! Oké...ha neked az semmit jelent, hogy három dalotokat is én írtam, többek közt ezt is, ami tudtommal a kedvenced. Szánalmas...-mentem hozzá közelebb
-Hát jó...-mondtam, majd kirohantam a stúdióból, de legszívesebben az egész világból kifutottam volna. Leültem az épület előtti padra, és elkezdtek folyni a könnyeim.
*Ed szemszöge*
-Te normális vagy, Harry? Csak úgy mondom, hogy téged szeret a csapatból, és főleg a TE véleményedre volt kíváncsi-mondtam, vagyis inkább kiabáltam
-Szerintem csak szeretETT-nyomta meg a szó végén a múltidőt
-Utánamegyek-mondtam, de Harry megfogta a karomat
-Majd én-mondta és már ott se volt
*Harry szemszöge*
-Majd én-mondtam és kirohantam. Éreztem, hogy ezt rendbe kell hoznom. Nem is tudom, miért mondtam olyanokat, Egyszerűen rossz napom volt. De ezek után még rosszabb lett. És főleg ahogy mondta...Pedig igaza volt. Szánalmas voltam...És a kedvenc dalom...
2012. december 31., hétfő
2012. december 28., péntek
2. fejezet
Köszönöm a két komit, remélem tetszik a blog ♥ Kérlek jelezzetek, hogy milyennek találjátok pls.! Igyekszem helyesen írni, de én is ember vagyok, tévedhetek.!:) Nemsokára kicsit hosszabb részek lesznek, csak most nem igazán van időm... Na de nem is húzom tovább a szót, itt a rész:) ♥ Niki x
-*-*-*-*-*-*-
-Megint becsajoztál, Ed? Valami normális csajt kéne összeszedned, aki tud is valamit-fintorodott el Harry
-Egy : Neked is szia! Kettő : Normális vagyok! Három : Amy Sheeran vagyok-nyújtottam a kezemet-És nem azért vagyok Sheeran, mert feleségül vett, hanem mert a tesója vagyok-tettem hozzá
-Ömm...én...sajnálom, nem tudtam-pirult el
-Amúgy hogy tetszik a dal?-kérdezte Ed, aminek nagyon örültem, mert terelte a témát
-Nagyon szuper. Nagyon fog tetszeni a Directionereknek-mondta Liam, mire és kifújtam a levegőt, mert nagyon féltem, hogy nem fog tetszeni nekik.
-Ed kimennél egy kicsit?-kérdezte Niall. Meglepődtem.llók majd
-Persze, de nehogy valami baja legyen Amy-nek-fenyegette meg őket az ujjával
-Nem lesz-nyugtatta Zayn. Ed kiment, utána mindenki körém gyűlt
-Na szóval...csak kérdezni akartunk valamit-mondta Louis. Bólintottam.
-Hogyhogy ilyen dalt írt Ed? Mármint ilyen szerelmeset, és jó számot sose írt. Van barátnője?-faggatózott Niall
-Nem, nincs barátnője...Legalábbis nem tudok róla-mondtam-Ed! Gyere vissza!-kiabáltam ki, mire Ed visszajött, a körülöttem állók meg majdnem megsüketültek
-Van egy titkunk-mondtam, majd Ed-re néztem, aki aprón bólintott, ezzel jelezve : Elmondhatom...
2012. december 17., hétfő
1. fejezet
-Amy! Siess már, mert elkésünk!-jött be a szobámba Ed. Még felvettem a cipőmet, majd készen álltam. Hogy hova mentünk? A One Direction aznap vette fel a Little things-et, amit én írtam. Hozzájuk rohantunk. Beültünk a kocsiba, majd a stúdió felé vettük az irányt. A kb. 15 perces utat lerövidítettük 7 percesre, így csak 12 percet késtünk. Odarohantunk a bejárathoz, ahol egy ő állt.
-Szia Josh! Bemehetünk?-kérdezte Ed
-Szia Ed! Te igen, de ő ki?-nézett rám
-A húgom
-Rendben. Akkor mehettek-állt el az útból ezzel beengedve minket. A portán megtudakoltuk megtudakoltuk hol vannak a srácok, majd rohantunk oda. Épp Harry szólóját vették fel. Nem voltam különösebben rajongó, de Hazza hangja nagyon tetszett. Már az X-faktorban is felfigyeltem rá. Amikor mélyebbedett a hangja és rekedtebb lett, akkor már különösen tetszett, Azért is írtam neki azt a részt a Little things-ben.
-Sziasztok!-pacsizott le Ed a többi sráccal
-Helló-köszöntem én is, de még mindig Harry-t figyeltem.
-Szia! Ki vagy?-kérdezte Louis viccesen
-Amy Sheeran. Ed huga-mosolyogtam rá
-Áááá... Sokat mesélt rólad Ed-kapcsolódott be a beszélgetésbe Niall
-Remélem csak jót-mondtam
-Csak...-szólalt meg Zayn is-Amúgy hány éves vagy?-kérdezte
-Pont egy hét múlva leszek 16. Október 28-án-mondtam
-Sokkal idősebbnek nézel ki-mondta Liam-Amúgy én Liam vagyok. Ők pedig Niall, Zayn és Louis. Bent pedig Harry-mutogatott végig a társaságon
-Amy Sheeran-mondtam még egyszer. Harry kijött és elég furcsán nézett rám.
-Megint becsajoztál, Ed? Valami normális csajt kéne összeszedned, aki tud is valamit-fintorodott el
-Szia Josh! Bemehetünk?-kérdezte Ed
-Szia Ed! Te igen, de ő ki?-nézett rám
-A húgom
-Rendben. Akkor mehettek-állt el az útból ezzel beengedve minket. A portán megtudakoltuk megtudakoltuk hol vannak a srácok, majd rohantunk oda. Épp Harry szólóját vették fel. Nem voltam különösebben rajongó, de Hazza hangja nagyon tetszett. Már az X-faktorban is felfigyeltem rá. Amikor mélyebbedett a hangja és rekedtebb lett, akkor már különösen tetszett, Azért is írtam neki azt a részt a Little things-ben.
-Sziasztok!-pacsizott le Ed a többi sráccal
-Helló-köszöntem én is, de még mindig Harry-t figyeltem.
-Szia! Ki vagy?-kérdezte Louis viccesen
-Amy Sheeran. Ed huga-mosolyogtam rá
-Áááá... Sokat mesélt rólad Ed-kapcsolódott be a beszélgetésbe Niall
-Remélem csak jót-mondtam
-Csak...-szólalt meg Zayn is-Amúgy hány éves vagy?-kérdezte
-Pont egy hét múlva leszek 16. Október 28-án-mondtam
-Sokkal idősebbnek nézel ki-mondta Liam-Amúgy én Liam vagyok. Ők pedig Niall, Zayn és Louis. Bent pedig Harry-mutogatott végig a társaságon
-Amy Sheeran-mondtam még egyszer. Harry kijött és elég furcsán nézett rám.
-Megint becsajoztál, Ed? Valami normális csajt kéne összeszedned, aki tud is valamit-fintorodott el
2012. december 2., vasárnap
Bevezető
Amanda Sheeran vagyok... Igen Sheeran. A bátyám a híres Ed Sheeran. Nagyon szoros kapcsolatban állunk, és van egy óriási közös titkunk. Nem csak Ed ír dalokat, hanem én is.Eddig még okés, csak a menedzserek szerint túl fiatal vagyok még a munkához...De mivel nagyon szeretek írni, megbeszéltük Ed-del, hogy az én dalaimat az ő nevén adják ki, a díjakat, stb. ő veszi át, de az enyém lesz. Tudom kicsit bonyi, de majd megértitek:) Legutóbb a One Direction új albumára írtam két számot, a Little things-et, és a Last first kiss. Biztos hallottátok már. Most biztos azt gondoljátok, hogy ismerem őket, de pont ellenkezőleg. Az életben nem láttam őket, mielőtt felvették a dalt, akkor először. Na igen... Akkor jöttek a bajok...
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)