------------------------------------
Közben ettünk is.
-Ki kéri melyik pizzát?-kérdezte Ed, mire mindenki mondott egyfajta pizzát.
-Egyszerre csak egy ember! Ès mivel Amy a lány, ő mondja meg először milyet szeretne-kacsintott rám
-Köszönöm. Sonkás kukoricásat-mondtam, és kerestem egy olyat, majd elvettem
-Èn is-mondta Ed, majd ő is keresett egy olyat
-Én Hawaii-t-mondta Niall és vett egyet
-Én Szalámisat-mondta Zayn
-Már csak egy Hawaii, és két szalámis van-mondta Ed
-Enyém a Hawaii-támadta le Louis
-Hát jó...neked jó a szalámis?-nézett Harry Liam-re
-Nekem igen. Neked nem?-kérdezte
-Nem nagyon szeretem-fintorodott el Harry
-Cseréljünk-nyújtottam az enyémet
-Nem gond-kérdezte Harry. Megráztam a fejem, majd kicseréltük. Mindenki megette a sajátját, nem nagyon beszélgettünk közben. Mikor mindenki végzett, már 10 óra volt.
-Szerintem lassan indulnunk kéne-mondta Liam. Lassan feltápászkodtak, majd elindultak hazafelé. Búcsúzáskor Harry nyomott egy puszit az arcomra. Ezt nem nagyon tudtam mire vélni, de nem is nagyon foglalkoztam vele.
Mikor kimentek az ajtón, becsuktam, háttal nekitámaszkodtam, majd szépen lassan lecsúsztam, míg végül a földön ültem. Nem érdekelt az se, hogy Ed ott van. Harry járt a fejemben.
-Föld hívja Amy-t! Itt vagy?-lengette meg arcom előtt Ed a kezèt
-Nagyjából igen-mosolyogtam
-Nagyjából, mi? Na gyere feküdjünk le aludni! Nekem holnap fárasztó napom lesz-mondta, majd felhúzott a földről. Elmentem a szobámba, összeszedtem a pizsim, majd mentem lezuhanyozni.A kb. 20 perces áztatás után felöltöztem, majd visszamentem a szobámba. Mivel még nem voltam fáradt bekapcsoltam a laptopom, és felléptem Twitterre. Mind az öt srác bekövetett, én pedig visszakövettem őket. Harry tweetelt is valami olyasmit, hogy jól érezte ma magát és hogy meg lehetne ismételni, csak kicsit kevesebben (?). Nem tudtam hogy Harry-nél ezek bókok, vagy csak jobban meg akar ismerni, vagy barátkozni. Miután kikapcsoltam a gépet, azután is ezen kattotgott az agyam. Éjfél után sikerült csak elaludnom, viszont akkor igen mélyen, ugyanis fél 11-kor keltem fel reggel. Mikor felkeltem lementem lementem a konyhába. Ed nem volt otthon, mondta is előző nap hogy hová megy, de elfelejtettem. Benéztem a hűtőbe, de semmit nem találtam amit szívesen megettem volna, ezért úgy döntöttem elmegyek boltba. Visszamentem a szobámba, majd ezeket a ruhákat vettem fel:
-Egyszerre csak egy ember! Ès mivel Amy a lány, ő mondja meg először milyet szeretne-kacsintott rám
-Köszönöm. Sonkás kukoricásat-mondtam, és kerestem egy olyat, majd elvettem
-Èn is-mondta Ed, majd ő is keresett egy olyat
-Én Hawaii-t-mondta Niall és vett egyet
-Én Szalámisat-mondta Zayn
-Már csak egy Hawaii, és két szalámis van-mondta Ed
-Enyém a Hawaii-támadta le Louis
-Hát jó...neked jó a szalámis?-nézett Harry Liam-re
-Nekem igen. Neked nem?-kérdezte
-Nem nagyon szeretem-fintorodott el Harry
-Cseréljünk-nyújtottam az enyémet
-Nem gond-kérdezte Harry. Megráztam a fejem, majd kicseréltük. Mindenki megette a sajátját, nem nagyon beszélgettünk közben. Mikor mindenki végzett, már 10 óra volt.
-Szerintem lassan indulnunk kéne-mondta Liam. Lassan feltápászkodtak, majd elindultak hazafelé. Búcsúzáskor Harry nyomott egy puszit az arcomra. Ezt nem nagyon tudtam mire vélni, de nem is nagyon foglalkoztam vele.
Mikor kimentek az ajtón, becsuktam, háttal nekitámaszkodtam, majd szépen lassan lecsúsztam, míg végül a földön ültem. Nem érdekelt az se, hogy Ed ott van. Harry járt a fejemben.
-Föld hívja Amy-t! Itt vagy?-lengette meg arcom előtt Ed a kezèt
-Nagyjából igen-mosolyogtam
-Nagyjából, mi? Na gyere feküdjünk le aludni! Nekem holnap fárasztó napom lesz-mondta, majd felhúzott a földről. Elmentem a szobámba, összeszedtem a pizsim, majd mentem lezuhanyozni.A kb. 20 perces áztatás után felöltöztem, majd visszamentem a szobámba. Mivel még nem voltam fáradt bekapcsoltam a laptopom, és felléptem Twitterre. Mind az öt srác bekövetett, én pedig visszakövettem őket. Harry tweetelt is valami olyasmit, hogy jól érezte ma magát és hogy meg lehetne ismételni, csak kicsit kevesebben (?). Nem tudtam hogy Harry-nél ezek bókok, vagy csak jobban meg akar ismerni, vagy barátkozni. Miután kikapcsoltam a gépet, azután is ezen kattotgott az agyam. Éjfél után sikerült csak elaludnom, viszont akkor igen mélyen, ugyanis fél 11-kor keltem fel reggel. Mikor felkeltem lementem lementem a konyhába. Ed nem volt otthon, mondta is előző nap hogy hová megy, de elfelejtettem. Benéztem a hűtőbe, de semmit nem találtam amit szívesen megettem volna, ezért úgy döntöttem elmegyek boltba. Visszamentem a szobámba, majd ezeket a ruhákat vettem fel:

Hajamat kiengedtem, és hagytam hogy szabadon hulljon a vállamra, majd elindultam boltba. Nem volt messze, csak egy olyan 3-4 saroknyira. Odaértem, és bementem a boltba. Bedobáltam a kosaramba amit ehetőnek találtam, majd mentem a kasszához. Megakadt a szemem az elòttem álló fiún. Egész jól nézett ki. Mikor ő volt soron, és fizetnie kellett volna, nem találta a pénzét.
-Sajnálom uram, de ha nem fizet akkor itt kell hagynia az italt-nézett a Colára. Mivel nálam volt elég pénz, odanyújtottam a srácnak.
-Ohh, köszi, nem kellett volna-mondta, mikor kifizette a Colát. Én is fizettem, a srác pedig megvárt.
-Conor Ditry-mutatkozott be
-Amy Sheeran-ráztunk kezet
-Mi lenne, ha eljönnél velem ma vacsorázni?-kérdezte. Cukinak tartottam, de azért nem annyira mint Harry-t.
-Benne vagyok-mondtam-Megadod a számod?-kérdeztem, ami egy kicsit furcsán hallatszott
-Persze, ha te is-mondta én pedig odaadta nekem a telefonját, én pedig az enyémet neki. Beleírtam a számom, majd visszaadtam neki. Elindultam hazafelé. Útközben kitaláltam valamit. Mivel a srác jófej volt, de barátnak nem kellene, azt találtam ki, hogy megpróbálom féltékennyé tenni Harry-t. Tudom, ez nem valami kedves a részemről, dehát egy srácér bármit és ezalatt Harry-t értem. Hazaértem, a konyhában Ed és Harry ült.
-Sziasztok-köszöntem. Úgy döntöttem kicsit bunkózok vele, jó ötletnek tűnt
-Te?-néztem rá flegmán
-Zavarlak?-nézett rám azzal a kisfiús mosolyával. Ettől más esetben elájultam volna, de nem estem ki a szerepemből.
-Mi van ha igen?-tettem csípőre a kezem
-Azt kétlem-lépett közelebb, majd arca egyre közelebb került az enyémhez
-Ne merd!-szóltam rá, majd elröhögtem magam, de ő sértődött fejet vágott. Ekkor megszólalt a telefonom. 'Conor' neve állt a kijelzőn. Felvettem.
-Szia Conor-köszöntem és direkt csavargattam a hajam, kíváncsi voltam Harry reakciójára.
-Szia Amy! Akkor áll mèg a mai vacsi?-kérdezte
-Persze! Találkozzunk a Pizzeria-nál hatkor. Oké?-kérdeztem
-Nekem jó-mondta-Csók! Szia-mondta köszönés képpen, èn pedig lopva Harry-re néztem, akinek tiszta vörös volt a feje.
-Akkor este. Szia-köszöntem el
-Mi van?!?-néztem Ed-re, aki furcsán nézett rám
-Beszélhetnénk? Négyszemközt?-kérdezte. Harry-re néztem, aki immáron nyugottabb volt
-Persze, addig kimegyek a kertbe-mondta, azzal kiment
-Ez nagyon nem jó ötlet Hugi-mondta. Ő túlságosan ismer ahhoz, hogy ne jöjjön rá, mit akarok csinálni
-Miért?-ültem le mellé
-Tetszel Harry-nek. Azért jött, hogy elhívjon valahova-mondta
-Ahhj...én mindig mindent elcseszek! Mostmár mind1. Elmegyek vele vacsizni, aztán annyi-mondtam
-Jó, de legalább ne bunkózz-mondta, mire bólintottam.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése