2013. január 11., péntek

7. fejezet

Hellllóóóó! Már kicsit rég voltam, remélem nem gond :/ Na mindegy, itt a kövi:) ♥ Niki x

-Mi a baj?
-Semmi-próbáltam mosolyogni
-Biztos? Nem tudok segìteni?-kérdezte. Már hogy ne tudnál Harry! Végülis csak az a bajom, hogy teljesen megőrültem!
-Nem, nincs miben-füllentettem
-Akkor jössz le?-fogta meg a kezem. Tetszett hogy ennyire közvetlen volt. Bólintottam, majd elengedtem a kezét és felálltam. A szoknyám kicsit felhúzódott, azt megigazítottam, majd elindultunk lefelé. Az arcomra felvettem a jóhangulatú bőrömet, majd mikor leértünk a többiek még mindig körben ültek. Èn visszaültem a helyemre, Harry és a csaja meg elmentek valahova. Így csak hatan maradtunk.
-Te pörgetsz-mondta Liam, mire megpörgettem az üveget. Zayn-re mutatott
-Felelek-mondta
-Okés...ömm...Mit szeretsz a legjobban a barátnődben?-kérdeztem
-Ez könnyű! Mindent-mondta
-Bárcsak nekem is olyan barátom lenne, aki ezt mondja-sóhajtottam
-Amúgy van barátod?-kérdezte Niall-Mármint nem azért, csak kérdeztem-tette hozzá
-Nem, most jelenleg nincs-mondtam. Nem akartam elárulni,hogy sosem volt.Zayn megpörgette az üveget,ami Ed-re mutatott
-Felelsz vagy mersz?
-Felelek-mondta Ed
-Melyik dalról hazudtad azt, hogy te írtad?-kérdezte
-Little things, Last, first kiss és a régi albumról a Moments-sorolta az én alkotásaimat, majd pörgetett. Niall-re mutatott.
-Ez nem fair! Én még nem is voltam-panaszkodott Louis
-Ne szomorkodj, majd sorra kerülsz-veregette meg a hátát Liam
-Merek-mondta Niall
-Olvasd fel ez utolsó üzenetet a telefonodból-mondta a brilliáns ötletet. Niall elővette a telefonját, majd felolvasta:

-"Szia Niall! Örülök hogy ismét találkoztunk. Jó volt látni téged! Majd összefuthatnánk szándékosan is valahol. Kitty Corle"
-Szerintem te is tetszel neki-mondtam a véleményem
-Szerintem is-jött be Harry a szobába és elég furcsának látszott
-Hol van Reg?-kérdezte Niall
-Összevesztünk. Azt mondta már mást szeret-mondta
-Akkor miért nem vagy szomorú?-kérdezte Zayn
-Mert én se szerettem már őt. Én is mást szeretek-mondta Harry. Visszaült közénk, azt mondta folytassuk a játékot. Niall pörgetett és rám mutatott.
-Felelek-mondtam, mert az előző jelenetből tanultam
-Asszem' és kimegyek inni. Mindjárt jövök-állt fel Harry ès már el is tűnt
-Na szóval! Tetszik neked Harry?-kérdezte Niall
-Tessék?-emeltem magasabbra a hangom
-Jól hallottad. Tetszik?-kèrdezte Louis, akire gyilkos szemeket vetettem, ugyanis ő jól tudta
-Igen...talán...nem tudom-mondtam
-Szóval igen-mondta Zayn
-Azt hiszem-mondtam
-Te is neki-mondta Liam, a többiek pedig bólogattak, beleértve Ed-et is. Harry pedig jött vissza, reméltem hogy nem hallott semmit
-Mi volt a kérés?-ült vissza mellém
-Az hogy Amy sze...-mondta volna, de sikeresen befogtam a száját, ezzel átmászva Harry-n
-Ne merd!-szóltam rá, majd elengedtem a száját
-Szerintem se! De csak a saját érdekedben-röhögött Louis
-Jó, te tudod-mondta Niall. Folytattuk a játékot, de ezután semmi komoly nem volt, csak annyi hogy Niall-nek fel kellett hívnia Kitty-t. Közben ettünk is.

4 megjegyzés: