2013. január 7., hétfő

6. fejezet

Helló:) Köszönöm a komikat *-* Szeretlek titeket, itt a kövi rész:) :



Bevállalós kiscsaj-mondta Louis
-Mert még nem tudja mikre vagytok képesek-mondta Liam
-Hidd el, tudom-mondtam
-Ha tudod, akkor jó. Csókold meg az egyik fiút, akinek nincs barátnője-kacsintott Niall. Elgondolkoztam. Zayn-nek és Lou-nak van, a bátyjámat csak nem csókolom meg. Így hát Niall, Liam és Harry maradt. Végül megnéztem mindhármójuk arcát. Liam-é, valami olyasmit mutatott, hogy 'kérlek, ne engem válassz!'. Niall, meg előbb mondta hogy tetszik neki egy lány, Harry pedig... Harry semleges arcot vágott, mégis láttam valami csillogást a szemében.
-Na, kit?-kérdezte Niall. Èn mégegyszer megnéztem Harry-t, aki inmáron a földet pásztázta.
-Harry-t-mondtam, mire felkapta a fejét
-Harry-t?-kérdezte majdnem mindenki egyszerre
-Miért? Téged kellett volna, Ed?-vettem poénosra
-Miért pont engem?-kérdezte Harry
-Csak hogy lásd, nem haragszom rád-mondtam, mire a többiek hangos 'hú'zásba kezdtek. Harry ismét a földet nézte, de odanyúltam az állához, felemeltem, majd magam felé fordítottam a fejét. Arcom egyre közeledett az övéhez, majd ajkaink összetapadtak. Ez nem egy 'csak azért, mert muszály' csók volt, hanem teli érzelemmel, bár ezt senkinek sem említettem. ,,Csókunkat" a csengő szakította félbe. Mint a villám szétrebbentünk és a többiek csodálkozó arcával találtam szembe magam.
-Én asszem most megyek, kinyotom-ugrottam fel és mentem az ajtóhoz. Kinyitottam és az ajtóban nem a pizzafutár állt, hanem egy szőke csaj.

Nem kezdek bele most, hogy menyi minden mű volt rajta, ugyanis két kezemen nem tudnám megszámolni. Annyi legyen elég, hogy plázacica. Azt hiszem ez az egy szó mindent megmagyaráz.
-Szia. Harry itt van?-kérdezte vékony hangján
-Szia. Attól függ. Ki vagy?-kérdeztem
-A barátnője. Csak egy hónapra elköltöztünk, és most vissza-mondta, én pedig elálltam az útjából. Azt hiszem nem kell mondanom milyen érzések lavarogtak bennem... Bement, én pedig utána. Mikor beért Harry egyből a nyakába ugrott, nekem pedig földbe gyökerezett a lábam. Szóval én semmit nem jelentek neki. Fogtam magam, és felrohantam a szobámba, még mielőtt ott helyben elbőgöm magam. Fent magamra zártam az ajtót, és ruhástúl az ágyba dőltem, fejemet a párnámba nyomtam, ami hamarosann könnyektől ázott volt. Valaki kopogott.
-Ki az és mit akar?-kérdeztem
-Louis vagyok. Bemehetek?-kérdezte, én pedig felálltam, és kinyitottam az ajtót. Visszadőltem az ágyra, immáron Louis is mellém ült. Elkezdte simogatni a hátam
-Tetszik Harry?-kérdezte
-Először nem tetszett-ültem fel és letöröltem a könnyeimet-De aztán egyre jobban, és most...azt hiszem belezúgtam-tört ki belőlem újra. Louis átölelt, majd azt mondta felküldi Harry-t. Minden erőmmel ellenkeztem, de tudtam, hogy nem tehetek semmit. Pár perccel később Harry lépett be a szobába. Leült mellém, majd a tekintetemet kereste, de én nem akartam a szemébe nèzni.

4 megjegyzés: