2012. december 31., hétfő

3. fejezet

Köszönöm a komikat ismét:) Szeretlek titeket ♥ Komikért még mindig nem harapok ♥ Niki x

U.i.: B.U.É.K! ♥

-Van egy titkunk-mondtam, majd Ed-re néztem, aki aprón bólintott, ezzel jelezve : Elmondhatom...

-Na mi az? Mondjad már!-idegeskedett Harry
-Nos...nem minden dalszöveget Ed ír. Van egy lány, aki még nincs 18 éves, nem lehet kiadni a dalait. Ezért Ed nevében van kiadva-mondtam
-Biztos jó csaj-röhögött fel Harry
-Harry!-szóltak rá egyszerre a többiek
-Jól van na-fonta keresztbe a karjait és bedurcizott
-Bocs, csak épp nincs itt a barátnője-szabadkozott Liam
-Amúgy ki a lány?-kérdezte Louis
-Elmondjam?-nézetem Ed-re
-Nekem mindegy-vonta meg a vállát
-Inkább nem. Ő sem örülne neki-füllentettem
-Ne már...most mindenkit felizgattál, és ennyiben hagyod?-kérdezte Niall
-Hagyjátok, úgyse mondja el!-mondta Harry-Nem tud semmit!-állt fel
-Nem tudok semmit?! Oké...ha neked az semmit jelent, hogy három dalotokat is én írtam, többek közt ezt is, ami tudtommal a kedvenced. Szánalmas...-mentem hozzá közelebb
-Hát jó...-mondtam, majd kirohantam a stúdióból, de legszívesebben az egész világból kifutottam volna. Leültem az épület előtti padra, és elkezdtek folyni a könnyeim.

*Ed szemszöge*

-Te normális vagy, Harry? Csak úgy mondom, hogy téged szeret a csapatból, és főleg a TE véleményedre volt kíváncsi-mondtam, vagyis inkább kiabáltam
-Szerintem csak szeretETT-nyomta meg a szó végén a múltidőt
-Utánamegyek-mondtam, de Harry megfogta a karomat
-Majd én-mondta és már ott se volt

*Harry szemszöge*

-Majd én-mondtam és kirohantam. Éreztem, hogy ezt rendbe kell hoznom. Nem is tudom, miért mondtam olyanokat, Egyszerűen rossz napom volt. De ezek után még rosszabb lett. És főleg ahogy mondta...Pedig igaza volt. Szánalmas voltam...És a kedvenc dalom...

8 megjegyzés:

  1. Hát..Háát..Ö..Ez szupeeeeeeeeeeer*___*
    Újrészt! :D

    VálaszTörlés
  2. nagyon gyorsan hozd a kövit! *----------*
    nagyoooooooooooooon gyorsan! :333

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszönöm, azt hiszem ma lesz friss:) ♥ Niki x

      Törlés
  3. Válaszok
    1. Köszikeeee:D
      Ha minden jól megy akkor ma lesz kövi...:)
      ♥ Niki x

      Törlés
  4. Kedvenc blogom !! Köviii!:-)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Jujj, örükök, hogy tetszik:) Igyekszem, pussz ♥ Niki x

      Törlés