-Amy! Siess már, mert elkésünk!-jött be a szobámba Ed. Még felvettem a cipőmet, majd készen álltam. Hogy hova mentünk? A One Direction aznap vette fel a Little things-et, amit én írtam. Hozzájuk rohantunk. Beültünk a kocsiba, majd a stúdió felé vettük az irányt. A kb. 15 perces utat lerövidítettük 7 percesre, így csak 12 percet késtünk. Odarohantunk a bejárathoz, ahol egy ő állt.
-Szia Josh! Bemehetünk?-kérdezte Ed
-Szia Ed! Te igen, de ő ki?-nézett rám
-A húgom
-Rendben. Akkor mehettek-állt el az útból ezzel beengedve minket. A portán megtudakoltuk megtudakoltuk hol vannak a srácok, majd rohantunk oda. Épp Harry szólóját vették fel. Nem voltam különösebben rajongó, de Hazza hangja nagyon tetszett. Már az X-faktorban is felfigyeltem rá. Amikor mélyebbedett a hangja és rekedtebb lett, akkor már különösen tetszett, Azért is írtam neki azt a részt a Little things-ben.
-Sziasztok!-pacsizott le Ed a többi sráccal
-Helló-köszöntem én is, de még mindig Harry-t figyeltem.
-Szia! Ki vagy?-kérdezte Louis viccesen
-Amy Sheeran. Ed huga-mosolyogtam rá
-Áááá... Sokat mesélt rólad Ed-kapcsolódott be a beszélgetésbe Niall
-Remélem csak jót-mondtam
-Csak...-szólalt meg Zayn is-Amúgy hány éves vagy?-kérdezte
-Pont egy hét múlva leszek 16. Október 28-án-mondtam
-Sokkal idősebbnek nézel ki-mondta Liam-Amúgy én Liam vagyok. Ők pedig Niall, Zayn és Louis. Bent pedig Harry-mutogatott végig a társaságon
-Amy Sheeran-mondtam még egyszer. Harry kijött és elég furcsán nézett rám.
-Megint becsajoztál, Ed? Valami normális csajt kéne összeszedned, aki tud is valamit-fintorodott el
Kövit!
VálaszTörlésNagyon jó lett!
Ma lesz kövi rész:) Köszi ♥ Niki x
TörlésNagyon tetszik, sőt az is, hogy Ed Sheeran húga a főszereplő. Érdekes, hogy Harry mit mond a végén, kíváncsian várom a következő fejezetet!
VálaszTörlésUi. Ebben a részben vol 1-2 helyesírási hiba, de ez mindenkivel megeshet. További sok sikert, élvezetes blogírást és Boldog Karácsonyt kíván Neked: Orsi xx
Ma minden kiderül:) Igyekszem helyesen írni, de néha tényleg becsúsznak a hibák...Köszi, és neked is Boldog Karácsonyt így utólag, és B.U.É.K!!! ♥ Niki x
Törlés