2012. december 2., vasárnap

Bevezető

Amanda Sheeran vagyok... Igen Sheeran. A bátyám a híres Ed Sheeran. Nagyon szoros kapcsolatban állunk, és van egy óriási közös titkunk. Nem csak Ed ír dalokat, hanem én is.Eddig még okés, csak a menedzserek szerint túl fiatal vagyok még a munkához...De mivel nagyon szeretek írni, megbeszéltük Ed-del, hogy az én dalaimat az ő nevén adják ki, a díjakat, stb. ő veszi át, de az enyém lesz. Tudom kicsit bonyi, de majd megértitek:) Legutóbb a One Direction új albumára írtam két számot, a Little things-et, és a Last first kiss. Biztos hallottátok már. Most biztos azt gondoljátok, hogy ismerem őket, de pont ellenkezőleg. Az életben nem láttam őket, mielőtt felvették a dalt, akkor először. Na igen... Akkor jöttek a bajok...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése