2012. december 28., péntek

2. fejezet

Köszönöm  a  két komit, remélem tetszik a blog ♥ Kérlek jelezzetek, hogy milyennek találjátok pls.! Igyekszem helyesen írni, de én is ember vagyok, tévedhetek.!:) Nemsokára kicsit hosszabb részek lesznek, csak most nem igazán van időm... Na de nem is húzom tovább a szót, itt a rész:) ♥ Niki x

-*-*-*-*-*-*-

-Megint becsajoztál, Ed? Valami normális csajt kéne összeszedned, aki tud is valamit-fintorodott el Harry
-Egy : Neked is szia! Kettő : Normális vagyok! Három : Amy Sheeran vagyok-nyújtottam a kezemet-És nem azért vagyok Sheeran, mert feleségül vett, hanem mert a tesója vagyok-tettem hozzá
-Ömm...én...sajnálom, nem tudtam-pirult el
-Amúgy hogy tetszik a dal?-kérdezte Ed, aminek nagyon örültem, mert terelte a témát
-Nagyon szuper. Nagyon fog tetszeni a Directionereknek-mondta Liam, mire és kifújtam a levegőt, mert nagyon féltem, hogy nem fog tetszeni nekik.
-Ed kimennél egy kicsit?-kérdezte Niall. Meglepődtem.llók majd
-Persze, de nehogy valami baja legyen Amy-nek-fenyegette meg őket az ujjával
-Nem lesz-nyugtatta Zayn. Ed kiment, utána mindenki körém gyűlt
-Na szóval...csak kérdezni akartunk valamit-mondta Louis. Bólintottam.
-Hogyhogy ilyen dalt írt Ed? Mármint ilyen szerelmeset, és jó számot sose írt. Van barátnője?-faggatózott Niall
-Nem, nincs barátnője...Legalábbis nem tudok róla-mondtam-Ed! Gyere vissza!-kiabáltam ki, mire Ed visszajött, a körülöttem állók meg majdnem megsüketültek
-Van egy titkunk-mondtam, majd Ed-re néztem, aki aprón bólintott, ezzel jelezve : Elmondhatom...

6 megjegyzés: